Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bezpieczeństwo z Fundacją "Mały Marzyciel"

Teoretyczna i praktyczna edukacja z zakresu bezpieczeństwa na drodze z Fundacją Mały Marzyciel
9 listopada 2022 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego i dzieci z Oddziału Przedszkolnego brały udział w projekcie skierowanym do placówek oświatowych ”Bezpieczeństwo na drodze", którego organizatorem była Fundacja Mały Marzyciel, której prezesem jest Pan Łukasz Niedzielski. Warsztaty prowadził Pan Policjant - dzielnicowy, st. sierż. Jakub Karpiński z Komisariatu Policji w Zelowie.
Celem warsztatów było uświadamianie dzieci przed niebezpieczeństwami jakie czyhają na nich podczas nieobecności rodziców w domu oraz czego nie należy robić pod ich nieobecność.
Podczas zajęć warsztatowych dzieci:
- nauczyły się, jak należy bezpiecznie przechodzić przez jezdnię
- należy używać odblasków, kiedy nastaje wieczór i nie jesteśmy widoczni na drodze
- po której stronie drogi chodzimy, gdy idziemy na pieszo, a nie ma chodnika
- dowiedziały się również jak zachować się w momencie ataku psa.
Na zajęciach dzieci otrzymały poczęstunek w postaci cukierków oraz kamizelki odblaskowe. Niezmierną radość dzieciom sprawiła obecność Maskotki - ,,Mrówki" oraz możliwość zrobienia sobie z nią zdjęcia.
Były to bardzo interesujące, pouczające zajęcia, angażujące wszystkie dzieci do działania w przemiłej atmosferze prowadzących osób.
                                                                                                                                                                                                                Kinga Owczarek